Почему с нами стоит работать

Обувь оптом УкраинаПро Вас дізнаються ВСІ оптовики України Сьогодні інтернет є в самому далекому куточку України. Завдяки цьому про Вашу Торгової Марке і товар довідаються всі оптовики переглядають, які порівнюють, які купують моделі взуття в інтернеті. Це десятки тисяч оптових клієнтів по всій Україні.

Купить обувь оптом УкраинаПовна оплата за товар На оптових сайтах взуття купують замовники, яким взуття потрібна на сьогодні. Покупці інтернет магазинів, дрібні і середні, сьогодні відправляє гроші, а завтра гарантовано отримують товар. Ці люди платять за швидкість, за те що не потрібно чекати.

Обувь оптом в Украине

Збільшення обсягів
Вам більше не потрібно думати, як знайти нових клієнтів і як збільшувати обсяги продажів. Ми зацікавлені і займаємося рекламою і поширенням Вашої продукції по території Всією країни одночасно.

Обувь оптом от производителя Украина
ТОП 100 ОПТ інтернет магазинів. ТОП 100 ОПТ інтернет магазинів. Оптові інтернет магазини розвинулися на території України протягом останніх п'яти років і успішно збільшують обсяги продажів на онлайн ринку України. Кожен окремо взятий сайт, це самостійний оптовий бізнес з продажу взуття оптом. Так ось, ми викладемо Вашу взуття відразу на 100 оптових сайтах. Вони все буде продавати і рекламувати Вашу взуття одночасно.
Обувь опт Украина
Не потрібно створювати інфраструктуру Щоб почати продавати оптом на 7 км взуття, необхідно відкриємо склад зберігання продукції, зняти в оренду торговий контейнер, зняти офіс, найняти реалізаторів, відкрити шоурум, найняти менеджерів, мати транспорт і грущик, укласти договори з інтернет магазинами. У нас все вже є і успішно працює. Користуйтеся нашою інфраструктурою. Ми Ваше представництво в Одесі на 7 км.
Обувь оптом Украина дешево
Ваш Шоурум на 7км Вся Ваша взуття, яку ми продаємо в інтернеті, автоматично потрапить в офіс-шоурум на ринку 7 км, де менеджери продають її оптом: по клієнтських баз, активними продажами, через дилерську мережу. Кожен день на опт ринок приїжджають нові дрібні і середні оптовики і купують Вашу взуття з наявності.

Новий канал збуту

Ми - це канал збуту, через безліч (більше 100) оптових взуттєвих інтернет магазинів

Наберіть в пошуковику "купити взуття оптом" і ви їх усіх побачите на перших сторінках Google. Для цих сайтів ми ваші представники. На оптових сайтах буде відкритий новий розділ - взуття оптом "Українського виробництва".

 

Як працює оптовий інтернет сайт

Клієнт оптового інтернет магазину сьогодні відправляє гроші, а завтра гарантовано отримує товар. Швидкість - це головне в бізнес моделі оптових інтернет магазинів. Якщо модель пішла, то її повторили. Всі ці клієнти, працюють і купують наявність і хочуть купувати взуття в одному місці, де її величезний вибір.

 

Що ми робимо, щоб ваше взуття з'явилася на всіх цих 100 оптових сайтах

Ми власними силами: фотографуємо Ваші моделі взуття, описуємо і створюємо контент, призначаємо Вашу ціну і контролюємо її, даємо сайтам залишки, знімаємо склад, маємо вантажників і транспорт, займаємося логістикою, перераховуємо гроші, вкладаємо гроші в розкрутку вашого взуття, пишемо програмне забезпечення.

 

Що потрібно від Вас

Все що потрібно фабрикам це вчасно поповнювати склад відповідно до попиту. Робити якомога цікавіше і сучасніше колекції. Намагатися давати конкурентну ціну.

Дізнайтеся як вигідно працювати з  prime-opt.com.ua

Обувь оптом Украина производителя

Як розпродати товарні залишки

Обувь Украина опт от производителя

Як уникнути ризики фабрик

Опт кожаная обувь Украина

Як ми міряємо взуття при отриманні на склад

Як з нами економити

Украинская обувь оптом
Економте на транспортних послугах Шановні партнери, ми пропонуємо Вам возити грузи через наше транспортне агентство, це вам дає економію на тарифах, дає контроль над датами відвантаження, датою прибуття і статусу в дорозі. Весь час шляху, Ваш вантаж буде супроводжувати наш менеджер-логіст.
Обувь оптом от производителя в Украине
Економте на виробництві коробок Шановні партнери наша компанія надає послуги з виробництва упаковки. Завдяки виробництву великих обсягів і закупівлю нового сучасного високопродуктивного обладнання ми гарантуємо найкращу ціну З нашими менеджерами можна обумовити особливі умови оплати.
Обувь от производителя в Украине
Економте витрати з нами Шановні партнери, ми допомагаємо Вам економити на витратах. Наша компанія зберігає, фотографує, описує, розміщує на оптових інтернет сайтах Ваш товар, при цьому Ви не платите за це. Завдяки більшій кількості фабрик в проекті, всі витрати мінімізуються і ми їх беремо на себе